Registrácia nového pacienta

Vážená pacientka,  okrem komfortu elektonického objednadnia sa  na vyšetrenie do našej ambulancie z pohodlia domova, ponúkame Vám  aj možnosť  jednoducho,  rýchlo a bezpečne  sa dopracovať  k aktuálnym výsledkom Vášho  vyšetrenia  kedykoľvek a kdekoľvek.

  Dovolil by som si Vás tu upozorniť, že registrácia v elektronickom systéme kariet (WEZKA) nemá nič spoločné s objednaním  sa na vyšetrenie.  Ak idete k nám na vyšetrenie prvýkrát, NEREGISTRUJTE SA TU! Stačí sa Vám len ojbednať na vyšetrenie - viď posledný nápis na modrej lište. 

    K registrácii do elektroncikého systému WEZKA  sa prikročí až po prvom vyšeterení u nás, ak Vám odoberieme nejakú vzorku na vyšetrenie.  Akonáhle dostaneme jej výsledok, skopírujeme ho do Vašej elektronickej karty. Systém Vám o tom zašle automatickú sms (ak si pri registrácii nastavíte možnosť zasielania sms). Súčasťou sms správy je link na našu webovú stránku.  Ak máte internet v mobile,  kliknutím na link sa dostanete priamo na  prihlasovaciu stránku do Vašej elektonickej karty.  Po zadaní prihlasovacích údajov si prečítate výsledok vyšetrenika a komentár k výsledku.  Komentár Vám laicky vysvetlí, čo výsledok znamená a čo máte následne urobiť.  Ak internet v mobile nemáte, sms Vás upozorní, aby ste si výsledok pozreli doma v počítači.  Obzvlášť praktická je táto služba po zavedení nových pravidiel ochrany osobných údajov -  viď naša stránka TU.  Ak máte o túto službu záujem,  vyplňte nižišie uvedený jednoduchý registračný formulár. 

Po REGISTRÁCII si vytvorite Webovú Elektronkickú Zdravotnú  KArtu (WEZKA) v pacientskej oblasti. Vaša nová  WEZKA nebude automaticky aktívna ihneď po Vašej registrácii! Podmienkou funkčnosti účtu je: 

1. úhrada 4 eur ročne - presné informácie o realizácii platby dostanete v potvrdzovacom e-maili po zaregistgovaní. 

2. fyzická AKTIVÁCIA novej karty administrátorom na webovej stránke. 

    Aktivácia bude zrealizovaná

  •  do  3 pracovných dní od uhradenia sumy na účet OGAMA s.r.o., resp.    

  •  do 3 pracovných dní od samotnej registrácie pacientkou. 

Do uplynutia tohto času nás neurgujte telefonicky a nevypisujte e-maily, že sa do karty neviete dostať! 

Apelujeme  na Vás,  aby ste formálnej stránke registrácie venovali náležitú pozornosť, inak sa stane, že Vaša elektronická karta kvôli tomu bude nefukčná.  

Pri registrácii  správne používajte VEĽKÉ  začiatočné písmená a DIAKRITIKU

Číslo mobiného telefónu  zapíšte do riadka "mobil"  nie "telefón", inak Vám žiadna sms nepríde. 

Užívateľské meno napíšte malými písmenami a bez diakritiky!

Po zaregistrovaní si RIADNE  ZAPÍŠTE   A  ULOŽTE  PRIHLASOVACIE  ÚDAJE  a  E-MAILOVÚ ADRESU!   Nespoliehajte sa na uloženie údajov v mobile.  Môžu Vám ho odcudziť, môže sa stratiť, pokaziť ...  Takmer denne riešime žiadosti o nové prihlasovacie údaje!

Základné údaje
Adresa trvalého pobytu pacienta
Kontakt
Prihlasovanie (S týmto menom sa budete prihlasovať do pacientskej oblasti)

Som pacient

Ordinačné hodiny

pondelok - piatok:                07:00 -13:00 streda párny týždeň:           13:00 -19:00
Ordinačné hodiny
pondelok - piatok
07.00-13.00
 
streda párny týždeň
13.00-19.00
Kontakt

OGAMA

Kyjevské námestie 9
974 04 Banská Bystrica

tel./fax/odkazovač:
048 390 4995

e-mail:
lekar@ogama.sk
sestricka@ogama.sk