Registrácia nového pacienta

Vážená pacientka,  okrem komfortu elektonického objednadnia sa  na vyšetrenie do našej ambjlancie z pohodlia domova, ponúkame Vám  aj možnosť  jednoducho,  rýchlo a bezpečne  sa dopracovať  k aktuálnym výsledkom Vášho  vyšetrenia  kedykoľvek a kdekoľvek.  Akonáhle dostaneme nový výsledok, skopírujeme ho do Vašej elektronickej karty. Systém Vám o tom zašle automatickú sms (ak si pri registrácii nastavíte možnosť zasielania sms). Súčasťou sms správy je link na našu webovú stránku.  Ak máte internet v mobile,  kliknutím na link sa dostanete priamo na  prihlasovaciu stránku do Vašej elektonickej karty.  Po zadaní prihlasovacích údajov si prečítate výsledok vyšetrenika a komentár k výsledku.  Komentár Vám laicky vysvetlí, čo výsledok znamená a čo máte následne urobiť.  Ak internet v mobile nemáte, sms Vás upozorní, aby ste si výsledok pozreli doma v počítači.  Obzvlášť praktická je táto služba po zavedení nových pravidiel ochrany osobných údajov -  viď naša stránka TU.  Ak máte o túto službu záujem,  vyplňte nižišie uvedený jednoduchý registračný formulár. 

Po REGISTRÁCII si vytvorite Webovú Elektronkickú Zdravotnú  KArtu (WEZKA) v pacientskej oblasti. Vaša nová  WEZKA nebude automaticky aktívna ihneď po Vašej registrácii! Podmienkou funkčnosti účtu je: 

1. úhrada 4 eur ročne - presné informácie o realizácii platby dostanete v potvrdzovacom e-maili po zaregistgovaní. 

2. fyzická AKTIVÁCIA novej karty administrátorom na webovej stránke. 

    Aktivácia bude zrealizovaná do  3 pracovných dní od uhradenia sumy na účet OGAMA s.r.o. , resp. do 3 pracovných dní od samotnej registrácie pacientkou.

Pri registrácii  správne používajte VEĽKÉ  začiatočné písmená a DIAKRITIKU. Inak Vaša registrácia bude nefunkčná.

Základné údaje
Adresa trvalého pobytu pacienta
Kontakt
Prihlasovanie (S týmto menom sa budete prihlasovať do pacientskej oblasti)

Som pacient

Ordinačné hodiny

pondelok - piatok:                07:00 -13:00 streda párny týždeň:           13:00 -19:00
Ordinačné hodiny
pondelok - piatok
07.00-13.00
 
streda párny týždeň
13.00-19.00
Kontakt

OGAMA

Kyjevské námestie 9
974 04 Banská Bystrica

tel./fax/odkazovač:
048 390 4995

e-mail:
lekar@ogama.sk
sestricka@ogama.sk